POLITYKA
MISJA
WARTOŚĆ
tel: +48 795 556 692
fax: +48 34 314 03 52

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Strategiczne działania TMB Sp. z o. o. zmierzają do ciągłego doskonalenia realizowanych procesów, pozwalających na stały jej rozwój z równoczesnym utrzymaniem pozycji wiarygodnego oraz godnego zaufania partnera, dostarczającego usługi i produkty o wysokim poziomie jakości oraz terminie realizacji.

Zintegrowany system zarządzania TMB to jakość, bezpieczeństwo i ochrona środowiska oparte na normach ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-N 18001. Dla spełnienia wymagań tego systemu Zarząd spółki TMB zapewnia środki finansowe, wykwalifikowaną kadrę, bezpieczne produkty o gwarantowanej jakości oraz rozwiązania pozytywnie wpływające na środowisko oraz szeroko pojęte bezpieczeństwo, a także zobowiązuje wszystkich pracowników do realizacji celów niniejszej Polityki Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Skuteczną realizację tej polityki zapewnia:

Misja i wartości

Naszą misją jest Partnerstwo we współpracy z koncentracja na indywidualnych potrzebach Klientów oraz gwarancja profesjonalnej realizacji zamówień. W dążeniu do wyznaczonych celów pomaga nam zbudowany system wartości:

Rzetelność - do każdego Klienta podchodzimy z pełnym szacunkiem i odpowiedzialnością. Sumiennie realizujemy wszystkie zlecenia a interesy naszego Klienta stawiamy na równi z własnymi co owocuje stabilną współpracą.

Terminowość - mówi się, że "czas to pieniądz" dlatego poważnie podchodzimy do ustaleń wywiązując się punktualnie z umówionych terminów. Budujemy zaufanie w relacjach z Klientami co zacieśnia pomyślną współpracę.

Najwyższa jakość - oferujemy szeroką gamę materiałów oryginalnych oraz zamiennych. Produkty dobieramy ze szczególną starannością biorąc pod uwagę rygorystyczne kryteria: jakość, bezpieczeństwo, ekologia, cena. Współpracujemy bezpośrednio z producentami materiałów co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych rozwiązań.